Dzisiaj jest: 25.03.2023
Imieniny: Ireneusza, Marioli
UBEZPIECZENIA  / 

163

 
SALTUS Ubezpieczenia to polska marka reprezentującadwa towarzystwa ubezpieczeniowe: SALTUS TUW (towarzystwo majątkowe) oraz SALTUS TU ŻYCIE SA (towarzystwo życiowe).W ciągu 25 lat działalności objęliśmy ochroną i zdobyliśmy zaufanie ponad miliona Klientów w całej Polsce. Dzięki bogatej ofercie ubezpieczeniowej, dopasowanej do oczekiwań i możliwości naszych klientów, zyskują oni bezpieczeństwo swoich finansów, zdrowia, majątku oraz ochronę życia. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dedykowanych zarówno Klientom Indywidualnym, jak również Instytucjom i Przedsiębiorcom. Oprócz produktów chroniących życie i dobytek proponujemy także ubezpieczenia zdrowotne.
Jesteśmy stabilni i wiarygodni. Oba towarzystwa należą do najbezpieczniejszych na polskim rynku. Wskaźniki wypłacalności będące funkcją siły kapitałowej należą do najwyższych zarówno w Polsce, jak i w Europie.
                                                                  
 
SALTUS TU ŻYCIE SA (ubezpieczenia na życie)
 
Ubezpieczenia do pożyczek i kredytów to jedna z najmocniejszych stron oferty SALTUS Ubezpieczenia. Nasza propozycja obejmuje zarówno ubezpieczenia dla klientów korzystających z pożyczek i kredytów jak również produkty niepowiązane z pożyczkami. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym obszarze zapewnia realną ochronę Ubezpieczonym. W swojej ofercie posiadamy m.in.:
Acti Finanse Plus indywidualne ubezpieczenie na życie, które chroni pożyczkobiorcę na wypadek utraty życia, ale też całkowitej niezdolności do samodzielnej egzystencji lub w sytuacji poważnego zachorowania, pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a także w sytuacji śmierci małżonka w wyniku NW.
 
Acti Finanse 3 - indywidualne ubezpieczenie na życiedla osób poszukującychochrony ubezpieczeniowej, z tytułu zabezpieczenia zobowiązań finansowych takich jak pożyczki oraz kredyty hipoteczne.
 
 
SALTUS TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH (ubezpieczenia majątkowe i osobowe)
 
 
SALTUS TUW oferuje ochronę w formule towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych. Pełna ochrona Ubezpieczonych, którzy są jednocześnie członkami TUW-u, jest jedynym celem i kryterium działalności SALTUS TUW. Nie jesteśmy nastawieni na zysk, choć każdy rok w naszej 25-letniej historii kończyliśmy dodatnim wynikiem powiększającym nasze kapitały, a tym samym zwiększającym naszą wiarygodność. Jest to reguła, która przyświęca również idei spółdzielczości.
W swojej ofercie posiadamy m.in.:
 
SALTUS Pomoc- ubezpieczenie, które chroni pożyczkobiorcę w sytuacji śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku,zawału serca lub udaru mózgu. Dodatkowo zapewnia świadczenie w tytułu pobytu w szpitalu w wyniku NNW.
 
SALTUS Praca- ubezpieczenie, które wspiera pożyczkobiorcę w sytuacji utraty przez niego pracy.
 
SATUS Na Zdrowie - indywidualne ubezpieczenie zdrowotne (funkcjonuje podobnie jak abonamenty medyczne). Zapewnia szybki dostęp do wybranych lekarzy specjalistów lub badań (ze skierowaniem lekarskim).
 
SALTUS Kuracja - ubezpieczenie zdrowotne (po zdarzeniu ubezpieczeniowym, tj. zawał, udar, nieszczęśliwy wypadek). Pakiet medyczny pomocny po zakończeniu hospitalizacji, wskutek nieszczęśliwego wypadku,zawału serca lub udaru mózgu.
 
SALTUS MOJE Bezpieczeństwo– ubezpieczenie NNW (ryzyko całkowitej niezdolności do samodzielnej egzystencji, a także następstw zawału serca lub udaru mózgu, poważne zachorowanie, OC w życiu prywatnym). To ochrona na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz udaru mózgu lub zawału serca,uszczerbków na zdrowiu, pobytu w szpitalu,    skutków wyczynowego lub amatorskiego uprawiania sportów oraz odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.
 
Mój DOM - ubezpieczenie mieszkań i domów jednorodzinnych
Produkt o szerokim zakresie ochrony, zarówno w kontekście przedmiotów ubezpieczenia jak i zdarzeń ubezpieczeniowych
(m.in.: pożar, piorun, huragan, deszcz nawalny, upadek drzew, dym i sadza, napór śniegu, kradzież z włamaniem, uszkodzenie/zniszczenie sprzętu, NNW, OC w życiu prywatnym).
• Praktyczny pakiet Assistance – pomoc elektryka, hydraulika, szklarza, transport mienia, transport ubezpieczonego i osób bliskich.
 
Ubezpieczenie podróżne - koszty leczenia, utrata bagażu, NNW w trakcie podróży zagranicznej.
W zależności od wybranego wariantu Klient Banku, będąc za granicą, może liczyć na pomoc m.in.: w zakresie leczenia i transportu medycznego oraz w przypadku zniszczenia lub utraty bagażu.
 
Ubezpieczenia komunikacyjne  OC, AC oraz NNW z oferty wiodących towarzystw, m.in.: PZU, Link4, Warta, HDI, ERGO Hestia, MTU, Wiener, InterRisk, Generali, Proama oraz Allianz dystrybułowane przez SALTUS Ubezpieczenia.
 
Więcej o SALTUS Ubezpieczenia na www.saltus.pl
Bank Spółdzielczy w Gostyninie
09-500 Gostynin
ul. Rynek 4/5
tel./faks: 0-24-2353051 , 0-24-2353052
Bank Spółdzielczy w Gostyninie jest zrzeszony z
Bankiem Polskiej Spółdzielczości
Copytight © Bank Spółdzielczy w Gostyninie polityka prywatności powered by netster 2.1