Dzisiaj jest: 12.08.2022
Imieniny: Klary, Hilarego

eBankNet

8

 

Logowanie do systemu Bankowości Internetowej

 eBankNet

  eBankNet jest przeznaczony zarówno dla osób prywatnych posiadających konto osobiste, jak również podmiotów gospodarczych korzystających z rachunków firmowych w Banku Spółdzielczym w Gostyninie.

  eBankNet to udostępniany system bankowości internetowej zapewniający wygodny i bezpieczny dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W ramach systemu klient uzyskuje możliwość bieżącego sprawdzania salda rachunku, historii transakcji oraz definiowania i wykonywania przelewów. Autoryzacja wszystkich operacji hasłami jednorazowymi znanymi wyłącznie klientowi, zapewnia całkowite bezpieczeństwo systemu.

eBankNet umożliwia:

- sprawdzanie wysokości salda rachunku,
- przeglądanie oraz drukowanie historii transakcji,
- definiowanie oraz składanie krajowych poleceń przelewów,
- obsługa kart płatniczych,
- realizacja eWniosków (np. 500+, 300+),
- wymiana komunikatów z bankiem,

 
dzięki systemowi bankowości internetowej eBankNet uzyskujemy dostęp do własnego rachunku, stały kontakt z bankiem oraz bezpieczeństwo realizowanych transakcji.
 
Uwaga:   Dostęp do banku internetowego zabezpieczony jest za pomocą certyfikatów serwera . Certyfikat TLS realizuje szyfrowanie , uwierzytelnienie serwera i zapewnia integralność oraz poufnośc przesyłanych informacji. Strony internetowe bankowości elektronicznej szyfrowane są  bezpiecznym kluczem  kryptograficznym  co gwarantuje bezpieczeństwo połączenia !
 
Aby otworzyć konto internetowe należy złożyć w centrali banku lub w oddziale wniosek o uruchomienie systemu bankowości internetowej eBankNet.
Wszelkie pytania dotyczące Systemu prosimy kierować na adres e-mail: sekretariat@bsgostynin.pl lub informatyk@bsgostynin.pl
Bank Spółdzielczy w Gostyninie
09-500 Gostynin
ul. Rynek 4/5
tel./faks: 0-24-2353051 , 0-24-2353052
Bank Spółdzielczy w Gostyninie jest zrzeszony z
Bankiem Polskiej Spółdzielczości
Copytight © Bank Spółdzielczy w Gostyninie polityka prywatności powered by netster 2.1